Strona główna
O firmie
Aktualności
Oferta
Realizacje
Kontakt

 

Easydoor.pl Aktualności

Nasza strona w nowej odsłonie!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą stronę www.easydoor.pl w nowej, odświeżonej i wzbogaconej wersji. Poruszając się w łatwy i intuicyjny sposób znajdą tu Państwo wiele przydatnych informacji odnośnie naszej oferty, aktualnych promocji i rabatów, produktów wyprzedażowych w atrakcyjnych cenach oraz znaczących wydarzeń związanych z naszą działalnością. Życzymy przyjemnej lektury!

Targi Budownictwa Rzeszów - marzec 2012

W miniony weekend odbyły się Podkarpackie Targi Budownictwa na Hali Podpromie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z tego wydarzenia.

Easy door - Film reklamowy

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu reklamowego.

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów- wiosna 2012.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Podkarpackich Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, które odbędą się w dniach od 23-25 marca br. w Rzeszowie na Hali Widowiskowo-Sportowej „Podpromie”.

Nasza firma tradycyjnie już weźmie udział w tym ważnym wydarzeniu branży budowlanej na Podkarpaciu. Nasi specjaliści przybliżą Państwu ofertę nowości z branży stolarki otworowej, m.in.: bram (segmentowe, przemysłowe, uchylne, wjazdowe), drzwi (zewnętrzne, wewnętrzne), okien
(PCV, Aluminium), rolet, parapetów, automatyki do bram wjazdowych i garażowych oraz domofonów.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr.105, 1 piętro) na którym udzielimy Państwu cennych porad i wskazówek związanych z budową i remontem domu. Dla każdego kto zaszczyci nas swoją obecnością mamy specjalne upusty i promocje targowe.

 

 

EASY DOOR POLSKA 35-309 Rzeszów, ul. Lubelska 22 | tel. (17) 861 25 25, (017) 859 48 56 | e-mail: biuro@easydoor.pl