Strona główna
O firmie
Aktualności
Oferta
Realizacje
Kontakt

 

FAAC D600
Easydoor.pl Oferta Automatyka Napędy do bram garażowych FAAC D600D 600 - GDY CENISZ SOBIE KOMFORT
Napędy FAAC D600 są przeznaczone do bram przydomowych jednostanowiskowych. Nowoczesny wygląd doskonale komponuje się z wnętrzem każdego garażu. Nylonowa opatentowana podstawka automatu zapewnia szybki montaż siłownika przy suficie garażu, redukując czas instalacji nawet o 40%.

Dodatkową funkcją napędu jest to, że w obudowie znajduje się żarówka, która przy uruchomieniu automatu oświetla pomieszczenie przyjemnym światłem. Przy montażu nie są również wymagane dodatkowe fotokomórki bezpieczeństwa, gdyż sam napęd posiada wbudowany  elektroniczny moduł przeciwzgnieceniowy, który programowany jest automatycznie podczas cyklu otwierania i zamykania drzwi garażowych.

Moduł zapamiętuje siłę potrzebną do zamknięcia bądź otwarcia bramy i w chwili, gdy ta siła przekracza zaprogramowany próg następuje zatrzymanie bramy podczas otwierania i odwrócenie ruchu bramy podczas zamykania. Wszystko jest zgodne z normami bezpieczeństwa gwarantowanymi przez powszechnie uznane na świecie instytucje. Dodatkową zaletą siłowników jest również to, że nie wymagają one uziemienia, przez co są łatwiejsze w montażu. Nie wymagają wielu przeróbek i dodatkowych kabli, które są niezbędne przy standardowych siłownikach garażowych.


 

EASY DOOR POLSKA 35-309 Rzeszów, ul. Lubelska 22 | tel. (17) 861 25 25, (017) 859 48 56 | e-mail: biuro@easydoor.pl