Strona główna
O firmie
Aktualności
Oferta
Realizacje
Kontakt

 

SOMFY
Easydoor.pl Oferta Automatyka Napędy do rolet zewnętrznych SOMFY


Firma SOMFY założona została w 1960 roku w Cluses we Francji. Specjalizuje się w produkcji automatycznych napędów i systemów sterowania do zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, żaluzji, rolet i bram. Jako światowy lider w swojej branży, SOMFY ma około 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach na całym świecie. Z dbałości o większy komfort oraz bezpieczeństwo stale wprowadza innowacje, ulepsza swoje wyroby.

W trosce o środowisko naturalne SOMFY przykłada szczególną uwagę do kwestii oszczędności energii w swoich produktach. Dzięki ich niezawodności marka SOMFY na całym świecie jest synonimem mistrzowskich rozwiązań i technologii. Na swoje produkty SOMFY udziela 5 lat gwaracji.

 

Zapraszamy na stronę marki SOMFY:
www.somfy.pl

OSŁONY OKIENNE NA PILOTA – LUKSUS ,NA KTÓRY CIĘ STAĆ!

Osłony okienne, takie jak markizy i rolety, a także bramy wjazdowe i garażowe to urządzenia, których walory użytkowe w pełni można docenić dopiero po zamontowaniu elektrycznych napędów i sterowań. Dzięki nim podnoszenie ciężkiej rolety, rozwijanie markizy lub otwieranie bramy garażowej jest dużo łatwiejsze.

Codzienne ranne i wieczorne podnoszenie i opuszczanie rolety to czasochłonny obowiązek. Jak się od niego uwolnić? Nic prostszego dzięki napędom i sterowaniom możemy obsługiwać rolety jednym palcem. A jeśli zapomnimy je podnieść lub opuścić o odpowiedniej porze - sterowanie czasowe zrobi to za nas.

 

EASY DOOR POLSKA 35-309 Rzeszów, ul. Lubelska 22 | tel. (17) 861 25 25, (017) 859 48 56 | e-mail: biuro@easydoor.pl