Strona główna
O firmie
Aktualności
Oferta
Realizacje
Kontakt

 

620
Easydoor.pl Oferta Automatyka Szlabany i zapory drogowe 620


620

Szlaban hydrauliczny z ramieniem do 5 m. Szlabany serii 620 zostały zaprojektowane do pracy intensywnej lub ciągłej. Doskonale sprawdzają się przy dużych obciążeniach.

Zastosowania
Szlabany serii 620 zostały zaprojektowane do pracy intensywnej lub ciągłej i dlatego doskonale sprawdzają się przy dużych obciążeniach. Są one dostępne w różnych wersjach wyposażenia, m.in. z ramionami okrągłymi-wychylnymi dla zabezpieczenia przed wyłamaniem poziomym przy wjeździe lub wyjeździe.

Bezpieczeństwo i użyteczność
Napęd hydrauliczny w szlabanach 620 pozwala na precyzyjną regulację siły pracy oddzielnie przy otwieraniu i zamykaniu oraz na zabezpieczenie przed wyłamaniem ramienia w pionie (zawór ANTY-WANDAL). Wszystkie szlabany tej serii pracują z najwyższą kulturą - z miękkim zakończeniem ruchu ramienia.

Trwałość
Dzięki konstrukcji opartej na napędzie hydraulicznym szlabany FAAC serii 620 oferują wyjątkową odporność na przeciążenia i zużycie. Ich żywotność jest nieporównywalnie większa niż ta, którą oferują nawet najlepsze szlabany elektromechaniczne z przekładniami zębatymi.

 

EASY DOOR POLSKA 35-309 Rzeszów, ul. Lubelska 22 | tel. (17) 861 25 25, (017) 859 48 56 | e-mail: biuro@easydoor.pl