Warning: The magic method Portfolio_Gallery::__wakeup() must have public visibility in /home/grondecki/domains/easydoor.pl/public_html/wp-content/plugins/portfolio-gallery/portfolio-gallery.php on line 73
O firmie - EasyDoor Rzeszów | Bramy garażowe | Okna | Rolety | Drzwi | Napędy do bram

O firmie

O FIRMIE

Firma Easy Door Polska Sp. J. założona została na początku 2001 roku. Obserwując nowe branżowe trendy oraz potrzeby naszych klientów, sukcesywnie dostosowywaliśmy naszą ofertę tak, abyśmy mogli zaoferować inwestorom produkty wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii, przy zachowaniu rozsądnych cen oraz walorów estetycznych. Wszystko po to, abyśmy mogli w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów.

Producenci, z którymi współpracujemy to nie przypadkowe firmy, lecz marki o ugruntowanej pozycji, z wieloletnim doświadczeniem i udoskonalonych technologicznie produktach. Oferujemy sprzedaż i montaż okien, bram, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a także rolet, parapetów oraz automatyki do bram i rolet.

Nie zapomnieliśmy także o inwestowaniu w naszych pracowników, którzy biorą udział w dedykowanych szkoleniach branżowych. Dzięki temu nasza załoga to osoby wykwalifikowane, potrafiące w fachowy sposób doradzić najlepsze rozwiązania.

Jesteśmy także producentem bram segmentowych Easy Line oraz Heavy Line marki Easy Door®. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Od lat stale uczestniczymy w największych na Podkarpaciu Podkarpackich Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, organizowanych w hali „Podpromie” w Rzeszowie. Dla nas jest to niezwykła okazja do zaprezentowania Państwu naszej oferty oraz nowości branżowych, natomiast dla Państwa możliwość porównania oraz obejrzenia oferowanych produktów i skorzystania z atrakcyjnych rabatów przygotowywanych specjalnie na tę okazję.

Celem nadrzędnym firmy Easy Door jest spełnianie wszelkich Państwa oczekiwań, a mottem, które napędza nas do działania to pełna satysfakcja klienta, który jest dla nas najważniejszy. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na współpracę z nami dokona trafnego wyboru.